Last minute zájezdy

Pokud plánujete letní dovolenou s dostatečným časovým předstihem, pak máte jistě určité dilema. Zda si koupit zájezd již v zimním období tzv. first moment či firs minute zájezdy, nebo naopak nechat finální volbu na poslední chvíli v podobě last minute zájezdů…

Oboje má své výhody i nevýhody. First minute zájezdy lákají na velké slevy, ale často nevíte, co se bude dít za půl roku. Na druhou stranu máte jistotu, že si dovolenou užijete ve Vámi vybrané destinaci, hotelu a pokoji.

Last minute zájezdy jsou rovněž cenově výhodné. Zde však tak trochu riskujete to, že si nakonec neobjednáte právě daný hotel, který jste si vybrali (v nejhorším případě ani destinaci). Také musíte čekat opravdu na poslední chvíli před Vaší plánovanou dovolenou, což může přinášet zbytečný stres.

Nicméně je to asi jako se vším, každá možnost má své zastánce i odpůrce a záleží na konkrétním jedinci, co je pro něj výhodnější. Případně může zvolit zlatou střední cestu v podobě včasného nákupu zájezdu přibližně 1-2 měsíce před svojí plánovanou dovolenou, kde však nemusí padnout na nejlepší cenovou nabídku… Zde však máte poměrně s předstihem jasno, kam pojedete a můžete se tak v klidu připravovat na svoji vysněnou dovolenou u moře.

K moři se však nemusíte vydat pouze v létě. Své kouzlo má bezesporu i zimní dovolená u moře. Zde se jedná zejména o exotické destinace z poměrně zřejmého důvodu, abyste se u moře dostatečně zahřáli 🙂

Dnešní doba přináší mnoho možností, proto věříme, že i Vy některé z nabídek využijete a poznáte další kousek světa a zároveň si užijete nádhernou dovolenou.