Howrse online

Na internetu je k dispozici opravdu nepřeberné množství nejrůznějších her. Ať už si chcete zahrát hry flashové a pobavit se jen na chvíli, klasické počítačové, které se stahují a instalují, anebo hry dlouhodobějšího charakteru, které můžete hrát online v prohlížeči se svými přáteli a dalšími lidmi.

Právě poslední jmenované hry mají často společné to, že jsou zaměřeny spíše na chlapce. Témata bývají válečná a dobývačná, což holky v mnoha případech nebaví. Nyní si ale i dívky přijdou na své v nové hře Howrse, která se řadí mezi hry s koňmi.

V této hře si totiž každá dívka může splnit svůj sen vlastnit koně či poníka. Jaké z těchto dvou zvířat bude na začátku mít, si může vybrat hned při registraci. Poté se o koně či poníka musí dobře starat a rozšiřovat svou stáj o další kusy, jako jsou plnokrevníci, francouzští klusáci nebo andaluští koně. Vaše koně můžete mezi sebou nejrůzněji křížit nebo je brát na závody či přehlídky. Každé plemeno a každý kůň má totiž své unikátní vlastnosti.

Není třeba se bát, že byste na začátku Vás hra Howrse online nepříjemně překvapí a Vy nebudete vědět, co máte dělat. Aby se každý hráč naučil hru ovládat a plnit základní úkony, provede ho prvními úkoly opička OW. Naučíte se tak rychle sbírat body a bonusy, které se Vám během hry budou hodit.