Laminam Andy

Lamina mandy je nové série velkoformátových keramických dlažeb obkladů, která se vyznačuje trojrozměrným a ostrým grafickým efektem. Tato série byla vytvořena za spolupráce japonského designéra Narumiya Michio, jehož inspirací byla přeměněna reality díky výzkumu materiálů a inovativních výrobních postupů společnosti Laminam.  

Povrch těchto produktů má třpytivou texturu, která zvýrazňuje hloubku materiálu a vytváří sofistikované barevné variace. Vzor vychází z hry přirozeného pohybu světa a vytváří až scénografický design, který se mění v závislosti na úhlu pohledu. Unikátní vzhled keramických obkladů a dlažby Laminam Expo působí živě, a lze ho uplatnit do všech interiérových i exteriérových projektů.

Laminam Andy disponuje jemným strukturovaným povrch a třemi barevnými odstíny. Najdeme zde barvu perlovou, bílou a šedou (Laminam Andy Perla,  Laminam Andy Ghiaccio, Laminam Andy Carbone). Vyrábí ve formátech 300×100 cm o tloušťce 3,3+, 6 a 9 mm s hmotností nižší než 8 kg na m2.

Charakteristické vlastnosti série Laminam Andy jsou rozsáhlé a špičkové. Keramické desky jsou odolný vůči chemickým organickým, neorganickým rozpouštědlům, dezinfekčním a čisticím prostředkům.  Velmi lehce se čistí bez poškození povrchu.  Neobsahují žádný organický materiál, proto je odolný vůči ohni a vysokým teplotám. Nepodléhá povětrnostním vlivům a UV záření.

Moderní a nadčasový design série Laminam Andy si můžete prohlédnout ve fotogalerii koupelen.