Hry s koňmi online zdarma

Online hry jsou stále populárnějšími nejen mezi chlapci, ale i mezi děvčaty. Jejich nejoblíbenějšími hrami jsou jistě hry s koňmi. A není se čemu divit, vždyť koně jsou tak roztomilí. Stačí si najít některou z podobných her na internetu, vyzkoušet a jistě mi dáte za pravdu.

A které hry s koňmi online zdarma byste neměli minout při vašich toulkách internetem?

První hrou, o které se zde zmíním je hlinovka Moji krásní miláčci. V ní je úkolem hráče postarat se některé ze zvířátek (koník, pejsek a kočička) a poskytnout jim tu nejlepší péči, kterou si jistě zaslouží. Další výbornou hrou pak je Můj malý poník. Tato onlinovka je spíše hříčkou pro nejmenší, přesto může pobavit i mnohem starší dívky. Za úkol v této hře totiž dostanete vyzdobit si roztomilého poníka.

Tomu můžete vybrat nejen styl účesu hřívy a ocasu, ale i mnoho doplňků, náhrdelníků a ozdob. Po skončení zdobení si samozřejmě můžete vyzdobeného poníka vyfotit a uložit na disk nebo vytisknout.
Poslední hrou, o které se zde zmíním je farmářská hra Farm Mania. V ní se stanete mladou farmářkou, která se pokouší ze zděděné farmy vybudovat tu nejlepší a největší v širokém okolí. Ve hře se musíte postarat o pěstování zemědělských plodin, ale i o péči o zdejší zvířátka.