HDTV satelitní přijímače TECHNISAT

Pokud přemýšlíte o koupi nového satelitního přijímače, měli byste se zajímat nejenom o cenu přijímače, ale zejména o jeho přídavné funkce a kvalitu značky. Designově, cenově a především funkčně jsou kvalitní satelitní přijímače značky TECHNISAT. 

Značka TECHNISAT je německá značka, která na trhu působí již od roku 1987. Společnost si klade za cíl zaručit u každého produktu jednoduché ovládání, praktické a inovační funkce a přitom bere ohled na životní prostředí.

Satelitní přijímače značky TECHNISAT lze zakoupit na www.satelitnitechnika.cz. Naleznete zde např. satelitní přijímač TECHNISAT S1, satelitní přijímač TECHNISAT ISIO S1 nebo TECHNISAT DIGICORDER S1 ve dvou provedeních. HDTV satelitní přijímač TECHNISAT S1 umožňuje USB záznam a podporuje formáty MP3, jpg a mpg. Satelitní přijímač TECHNISAT ISIO S1 má navíc např. čtečku SD karet a Ethernet rozhraní. Tento přijímač podporuje formáty MP4, MKV, MOV, AVI, JPEG a jiné.

Špičkou mezi satelitními přijímači řady S1 TECHNISAT je TECHNISAT DIGICORDER S1. Tento satelitní přijímač umožňuje USB záznam a disponuje internetovým připojením. Mezi další funkce patří instalační asistent, rozhranní Ethernet, TWIN tuner a další pokročilé funkce.

Všechny HDTV satelitní přijímače značky TECHNISAT zaručují bezproblémový provoz dekódovacích karet Skylink a CSlink (při použití dekódovacího modulu) a disponují mnoha pokročilými funkcemi. V případě, že provedete registraci u společnosti TECHNISAT, můžete na svůj satelitní přijímač uplatnit až tři roky záruku.