Army shop Militaryrange

Armyshop MILITARY RANGE s.r.o má za sebou 11let zkušeností s maloobchodním i velkoobchodním prodejem armádních přebytků, vojenské výstroje a zboží outdoorového charakteru.

Na českém i slovenském trhu nenajdete armyshop, který by se zabýval velkoobchodem a distribucí tohoto zboží v takové míře a šíři sortimentu, jako je Armyshop MILITARY RANGE.

Návštěvnost našeho e-armyobchodu je 2.100 potenciálních zákazníků denně. 71,3% objednávek expedujeme do dvou pracovních dnů. Za jeden měsíc máme 87,9% odeslaných objednávek.

V současné době máme v nabídce více jak 55.000 produktů, z toho je 14.000 položek skladem na skladové ploše 600m2, vzorková prodejna 200m2.

Pro naše zákazníky jsme letos vydali sto stránkový tištěný katalog, pro velkoobchodní zákazníky máme spuštěn velkoobchodní portál www.militarysklad.cz, který je on-line propojen se skladovým systémem.

Army shop MILITARY RANGE má tři kamenné pobočky, několik partnerských armyshopů po celé České republice a v současné době má 13 stálých zaměstnanců, kteří dělají maximum pro vaši spokojenost…..