Farmerama online

Máte rádi online hry? A máte rádi farmářské hry? Jestli jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli, že ano, máme pro Vás výborný tip na zábavu na dlouhé měsíce. Zahrajte si hru Farmerama, kterou po celém světě hrají miliony hráčů.

Jak název napovídá, ve hře Farmerama jde o farmaření. V okamžiku se totiž stanete vlastníkem maličké farmy, která potřebuje rozšířit a potřebuje starostlivou péči. Vy svými silami budete svou farmu vylepšovat, přetvářet okolí a starat se o to, aby farma prosperovala.
Pokud budete plnit i jednotlivé úkoly, které Vám budou postupně zadávány, nejen, že budete spokojeně farmařit, ale také budete postupovat stále do vyšších ševelů. Tam budete mít k dispozici celou řadu dalších zvířátek a rostlin, které na své farmě můžete chovat či pěstovat. Otevře se Vám také možnost nakupovat nejrůznější nástroje a prodávat své zboží na trhu.

Nečekejte však od této hry pouze nudnou klikačku. Díky online světu, který spojuje všechny hráče dohromady, můžete hrát se svými kamarády, porovnávat své farmy a povídat si přímo ve hře. Navíc nemusíte nic stahovat nebo instalovat. Vše můžete hrát po krátké registraci ze svého účtu přímo v jakémkoliv prohlížeči. Vyzkoušejte si hru Farmerama i Vy. Uvidíte, že Vás během okamžiku úplně pohltí.