The west

Jestliže máte rádi onlinovky, které Vás zabaví na dlouhou dobu, možná už jste slyšeli i o hře The West, kterou si můžete zahrát ve svém prohlížeči, tedy bez instalace či stahování. Samozřejmě že hraní je naprosto zdarma.

Díky hře The West projdete divoký západ online opravdu od úplného Greenhorna, až po zkušeného a ostříleného občana. Vaši postavu budete v průběhu celé hry zlepšovat, a to zejména tím, že budete plnit nejrůznější úkoly.

Jak bylo řečeno, na začátku se stanete Greenhorem, který musí plnit úkoly, získávat peníze a zkušenosti. Pro práci zajděte do salonu, kde Vás čekají již ostřílení mazáci, kteří Vám úkol zadají. Pokud projdete prvními deseti levely, Vaše postava se dostane do okamžiku, kdy ji budete muset vybrat jeden ze čtyř charakterů, a to dobrodruh, duelant, dělník nebo voják. Výběr je velmi důležitý, protože je nevratný a odvíjí se od něj celé další dění ve Vaší hře. Každý charakter má své specifické vlastnosti a výhody. Naštěstí volíte pro svou postavu to pravé až po desátém levelu, kdy už se předpokládá, že víte, co Vás bude nejvíce bavit.

Zahrajte si hru The West online a vyzkoušejte, jaké to je vypracovat se z úplné nuly až po mistra ve svém oboru. Uvidíte, že to chce nejen čas, ale hlavně trpělivost.