Dámské spodní kalhotky

Spodní kalhotky jsou stejně jako podprsenky základní výbavou šatníku každé ženy a dívky. Každodenní nošení vyžaduje kvalitu a pohodlí. O tom ví přední výrobci, kteří se předhání v použitých materiálech, střizích, barevnosti, designových doplňcích atp. Kromě pohodlí se musí dámské spodní prádlo i líbit, nejen ženám, ale i pánům…

Jací výrobci se zaměřují na dámské spodní kalhotky? Mezi ty nejvýznamnější na české trhu se řadí značky typu Dalia, Charme, Gaia, Benefit, Triola, Samanta, Sexstil, Kinga, Kostar či Krisline. Výběr je poměrně široký a pestrý. Jistě jsme zde nevyjmenovali všechny značky, jejichž spodní prádlo si můžete v klidu objednat přes internet (případně zakoupit přímo v kamenném obchodě), aniž byste měli jakékoliv obavy z kvality.

Dámské spodní prádlo je rovněž častým dárkem k narozeninám, pod stromeček atd. Zde je třeba pouze upozornit pány na to, že nelze vybírat pouze pohledem, ale je třeba mít na paměti, že je důležité, aby kalhotky, podprsenky a jiné spodní prádlo byly pohodlné a vhodné pro postavu vaší partnerky. Bude jej přeci nosit každý den.

Erotické prádlo sice není pro každý den (ikdyž…), ale i zde se musí žena cítit pohodlně a sexy, aby prádlo splnilo své očekávání pro obě strany.

Ve zkratce – vždy je důležité se nenápadně prodrat šatníkem své partnerky a zjistit velikost spodního prádla, které nyní nosí (ne to, které na sobě již dlouho neměla a nepoužívá ho…). Následně budete mít dostatek informací pro konkrétní výběr. Jakmile si prádlo vyfiltrujete dle velikosti vaší partnerky, tak pak je již možné vybírat i pohledem 🙂