Chcete letos na Vánoce nadělit netradiční dárky?

Co kdybyste letos svým blízkým nadělili šťastný úsměv, nadšení, adrenalinové dobrodružství nebo naopak relaxaci a zklidnění? To vše můžete své rodině či přátelům věnovat. Jedním slovem zážitky, které mohou nabývat nejrůznějších podob, se dnes stávají oblíbenými dárky pro každou příležitost.

Dárky ve formě zážitků rozhodně zazáří i pod vánočním stromečkem. Stejně jako netradiční vánoční dárky budou zářit i oči vašich blízkých, kterým uděláte originálními dárky radost.

Zážitky od Zazitky.cz mohou mít vzrušující formu plnou adrenalinu (např. skok padákem, bungee jumping nebo terénní jízda Hummerem), mohou být také naopak velice uklidňující a relaxační (např. čokoládová masáž nebo starobylé ajurvédské rituály pro krásu). Zážitky mohou být představovány také gurmánskými kurzy (např. umění sushi a japonské kuchyně) nebo možností vyzkoušet si jinak nedostupná povolání (na zkoušku se obdarovaný/a může stát ošetřovatelem v ZOO, fotomodelkou, kapitánem jachty aj.).

Na výběr máte mnoho nejrůznějších zážitků. Z rozsáhlé nabídky zajisté vyberete dárek pro partnera, rodiče, sourozence i přítele. Trápit se tím, jaký typ zážitku obstarat, však není nutné. Pokud se obdarovanému vámi vybraný zážitek nebude líbit, může ho snadno vyměnit za jiný.

Zážitky jako vánoční dárky mají tu příjemnou vlastnost, že je obdarovaný prožívá dlouho před jeho uskutečněním. Je to jako těšit se na dovolenou. Obdarovaný se bude na zážitek těšit už od chvíle, kdy mu ho pod stromečkem nadělíte.

Stejně jako na báječnou dovolenou bude obdarovaný také ještě dlouho vzpomínat na silný zážitek, který díky vám prožije. Zážitky představují nezapomenutelné dárky. Na rozdíl od klasických dárků, které často zanedlouho zmizí kdesi v koutě…
Všechny zážitky navíc získáte v luxusním dárkovém provedení, které se ke sváteční vánoční atmosféře skvěle hodí.

O Zážitky.cz s.r.o.

Od roku 2008 nabízíme a organizujeme zážitkové aktivity, kurzy a pobyty. Naše nabídka obsahuje více než 160 druhů zážitků ve více než 10 kategoriích. Za dobu fungování jsme poskytli zážitky tisícům jednotlivců a desítkám firem. Ke každému zážitku získáte dárkovou krabičku, úrazové pojištění a doručení kurýrem ZDARMA. Katalog zážitků je k nalezení na www.zazitky.cz.