Bubble Shooter

Popularita online her v poslední době strmě stoupá. Za svou oblibu vděčí zejména tomu, že jsou velmi jednoduché a lidé si je mohou zahrát prakticky hned, aniž by se museli učit složité herní principy.

Navíc online hry není potřeba instalovat, stačí si vybrat hru a začít hrát. Jedná se tudíž o takové „instantní“ hraní. Velkou výhodou online her je i jejich cena, jsou totiž obvykle dostupné zcela zdarma, a protože žánrů onlinovek je mnoho, tak si jistě na své přijde každý. Jednou z nejpopulárnější skupiny onlinovek patří buble shoter hry.

Původní hra Bubble Shooter spatřilo světlo světa v roce 2000 a za její vznik jsou zodpovědní vývojáři z Absolutist Games. Jedná se o puzzle střílecí hru, která kombinuje v zábavném mixu prvky puzzle, střílečky, strategie a akční hry. Díky vysoké hratelnosti si hra brzy získala mnoho příznivců, což vedlo ke vzniku mnoha kopií originální hry a de facto i založení žánru Bubble Shooter her.

Princip Bubble Shooter online her je velmi jednoduchý, úkolem hráče je zničit všechny bubliny na herním prostoru. To se provádí tak, že hráč vystřeluje bubliny na bubliny, které mají stejnou barvu a pokud jejich počet je vyšší než tři tak tyto bublinky zmizí. Úroveň skončí, když dojde ke zničení všech bublin v prostoru a hráč si poté může za odměnu užít efektní ohňostroj z barevných explodujících bublinek. Hra Bubble Shooter byla původně určena pro majitele PC, ale velkou oblibu získala i na mobilních telefonech s dotykovým ovládáním. Díky tomu si můžete užít Bubble Shooter zdarma i na svém iphone nebo symbianem či androidem vybavených smartphonech.