Amylon

Firma Amylon, a. s. je tradičním českým výrobcem kvalitních  potravinářských výrobků, který v příštím roce oslaví již 100 let své existence. Tím se firma řadí k nejstarším firmám u nás. Amylon stále vyvíjí nové produkty pro moderní kuchyň, zaměřuje se na potřeby českých hospodyněk a pomáhá jim při vaření a pečení. Velice si zakládá na kvalitě používaných surovin, které jsou výhradně od ověřených českých dodavatelů nebo pocházejí z vlastních vypěstovaných plodin.

Amylon vyrábí nejen výborné a oblíbené pudinky a celou řadu různých směsí, od knedlíků a kaší přes těsta a chléb až po slaná a sladká jídla v prášku, ale i spoustu dalších produktů. Všechny tyto výrobky mají vynikající kvalitu, snadno a rychle se připravují, ale hlavně neobsahují nadbytečné množství chemických přidaných látek, konzervantů a syntetických barviv.

Nyní pro Vás česká firma Amylon připravila nový web www.amylon.cz, kde se můžete nechat inspirovat zajímavými i tradičními recepty a co je pro Vás velice příjemné, sami vložit Vaše oblíbené a ověřené recepty pro inspiraci nejen dalších milovníků vaření či pečení, ale inspirovat samotnou firmu Amylon k produktům, které jako novinky uvedete na trh.

Dlouholetá tradice, ověřená kvalita, české suroviny a spokojenost zákazníků. To je firma Amylon. Dnes i v BIO řadě produktů pro velmi náročné zákazníky.

Výrobky Amylon zakoupíte například v síti prodejen Kaufland, Tesco, Coop, Interspar a jiných.

V případě jakýchkoliv dotazů, či pro více informací kontaktujte marketingové oddělení firmy Amylon na mailu: marketing@amylon.cz