Zážitky jako originální firemní dárky

Nastává sezóna dárků, dárečků a obdarovávání. Dárky jednoznačně patří k vánočním svátkům. Vánoce však nejsou jenom rodinnými svátky. Také ve firemní sféře koncem roku hledáme dárky, kterými bychom potěšili firemní zákazníky, obchodní partnery i spolehlivé dodavatele. Vánoční firemní dárky jsou skvělým způsobem, jak svým zákazníkům, partnerům i dodavatelům poděkovat za příjemnou spolupráci a jejich přízeň.

U většiny zákazníků či partnerů si můžeme vystačit s klasickými dárky v podobě vína nebo čokoládových bonbónů. Jistě však existuje skupina VIP zákazníků či dalších spolupracujících partnerů, kterým chceme darovat něco neobyčejného. Jde o zákazníky, kteří si zaslouží něco hodnotného, výjimečného a pozoruhodného…

Hledáte-li pro své nejlepší firemní zákazníky, obchodní partnery nebo kohokoliv jiného nepřehlédnutelný dárek, věnujte zážitek.

Zážitky jako firemní dárky najdou uplatnění nejenom na Vánoce. Hodí se vždy, když chcete věnovat něco netradičního. Zážitky tak mohou představovat skvělé bonusy ve věrnostním programu, odměny pro nejlepší obchodníky, dárky související s účastí na nějaké akci, výhry v tombole nebo jiné soutěži.

Zážitky jako firemní dárky pořídíte jednoduše na serveru Firemní zážitky.cz. Všechny zážitky získáte v originální dárkové krabičce se stuhou. Krabička je sama o sobě reprezentativním dárkem, může být navíc doplněna o firemní logo. Na vaše přání je možné dárkovou krabičku s zážitkem doručit kurýrem přímo obdarovanému. Součástí každého zážitku je také úrazové pojištění.

Pokud své zákazníky, dodavatele nebo obchodní partnery dostatečně znáte, můžete zážitek vybrat dle jejich osobních zájmů a preferencí. Zážitek může být také tematicky propojený se zaměřením vaší společnosti. Na serveru Firemní.zážitky.cz najdete odkaz na širokou paletu nejrůznějších zážitků. Mezi jinými půjde o vzdušné nebo automobilové zážitky, relaxační zážitky, zkrášlující rituály, gurmánské zážitky nebo další zajímavé zážitkové kurzy. K dispozici jsou také univerzální Certifikáty na zážitek. Na základě dárkového certifikátu si obdarovaný může svůj zážitek vybrat sám.