Zimní oblečení pro aktivního psa

Blíží se roční období, které nás lidi donutí znásobit množství vrstev oblečení a zároveň zkrátit dobu pobytu venku. Blíží se zima. Jestli ještě teď, v doznívajícím létě najdeme den, který můžeme strávit celý venku, za dva, za tři měsíce budeme rádi za každou vytopenou místnost.

A jelikož náš psí společník  je ve většině případů také naším spolubydlícím a někdy i spolunocležníkem :-),  také jej čekají rána, kdy bude muset opustit vyhřátý pelíšek a jít se vyvenčit do sněhu. Aby tyto teplotní rozdíly – někdy až desítek stupňů zvládl, je dobré mu pořídit sportovní zimní vestu.

Česká firma EneBene nabízí vesty pro psy v mnoha barevných kombinacích. Jsou vytvořeny tak, aby neomezovaly pohyb ani aktivitu psa, aby udržely tepelný komfort, neprofoukly a nepromokly.  Standardem je vysoká kvalita použitých materiálů. Vesta EneBene je měkká, na omak příjemná, vydrží mnoho vyprání a pejskovi několik sezon. Vnitřní podšívku tvoří heboučký fleece. Vesta je vybavena reflexními bezpečnostními prvky. I když je psí vesta sportovního vzezření i střihu, pro fenky parádnice jsou v nabídce modely s kožešinovým límcem. Ten lze snadno odepnout před praním.

Manipulace při oblékání je rychlá a snadná, takže i psi, kteří měli problém s oblečením, ji bez problémů nosí. Zapínání na suchý zip umožní velkou velikostní variabilitu, pokud psík zmohutní, nemusí majitel kupovat nový psí obleček.