Zážitky jako firemní dárky

Mezi firemními dárky dnes najdeme nepřeberné množství nejrůznějších předmětů. V běžném podání může jít o propagační předměty – psací potřeby, notesy, tašky, vizitkáře a mnohé další.

Hodnotnější firemní dárky mohou představovat luxusní čokoládové bonboniéry nebo vytříbená vína. Žádný z těchto dárků v materiální podobě se však nevyrovná dárku v podobě zážitku.

Zážitky jsou nejenom krásnými dárky sami o sobě (jsou dodávány v prestižní dárkové krabičce), ale přinášejí především nezapomenutelné okamžiky, tedy zcela jinou hodnotu než běžné materiální předměty. Na dárek v podobě zážitků budou vaši zákazníci, ale také dodavatelé či obchodní partneři ještě dlouho vzpomínat. Zážitky tak jednoznačně splní účel firemních dárků, obdarovaného potěší a zároveň prohloubí daný obchodní vztah. Některé ze zážitků navíc můžete prožít se svými zákazníky a navzájem tak prožité okamžiky sdílet.

Na webu Firemní zážitky.cz najdete množství zážitků, ze kterých můžete vybírat. Dárkovou krabičku nebo certifikát na zážitek můžete doplnit firemním logem a také ho nechat zaslat kurýrem přímo k obdarovanému. Platnost certifikátu je 12 měsíců. Není na něm uvedena cena ani jméno, certifikát lze tedy také předat jiné osobě.

Dokonce si nemusíte lámat hlavu s tím, jaký zážitek z rozsáhlé nabídky relaxačních, poznávacích, sportovních, gurmánských nebo dobrodružných zážitků, vybrat. Pokud se chcete vyhnout tomu, že se netrefíte do vkusu svého zákazníka, dodavatele nebo obchodního partnera, výběr můžete ponechat na obdarovaném. Na Firemní.zážitky.cz si můžete zakoupit také univerzální Certifikát na zážitek, který bude vystaven na vámi zvolenou hodnotu. Umožňuje obdarovanému, aby si svůj zážitek vybral sám. Certifikát lze čerpat i postupně, pokud je hodnota vybraných zážitků nižší než hodnota certifikátu.