Volný pád z výšky 4 kilometrů pro kohokoliv

Toužíte-li okusit nezávazný volný pád z oblasti ze 4000 metrů, je nejlepším východiskem Paraškola Impact, která se vychloubá školením IAFF, AFF, školením samostatných jednotlivců či velkou skupinou a možností využití speciálních padáků typu křídlo Falcon.

Věková mez pro tandemové seskoky samozřejmě není dána, kvůli tomu ho mohou absolvovat spoluobčané od osmi do sta let. Otestujte nezapomenutelný pád a let na unikátním padáku bez strachu, pod záštitou zkušeného tandempilota. Okusíte svět z nebes tak, jak ho do teď mohli vnímat jen piloti.

Tandemové seskoky absolvují odborníci, kteří mají potvrzených 3000 až 14 000 seskoků s praktickým výcvikem mimo Česko. Kromě uskutečňování zahraničních výcviků je možné od těchto kvalitních odborníků očekávat i vynikající lékařská vyšetření a ostatní postupy, které podtrhují jejich profesionalitu. Nezaměnitelné předpoklady Paraškoly Impakt se objevují již od roku 1997, díky čemuž je zmíněná škola také majitelem certifikace Aeroklubu ČR a Ministerstva dopravy VS 004/AeČR pro provozování výcvikového střediska v oblasti parašutismu.

Luxusní tandemové seskoky se honosí předně svou prvotřídností a nulovými požadavky na lékařské vyšetření zájemců. V průběhu krátkého okamžiku jste totiž o patřičných náležitostech poučeni a nachystáni na volný pád. Patřičný instruktor všechno vysvětlí a vyzkouší se zákazníkem polohu pro daný pád. Vystrojeni vhodným oděvem, speciální přilbou, ochrannými brýlemi a postrojem, kterým je spoluobčan připevněn k špičkovému expertovi v nekonečných výšinách nad zemí, skočíte a letíte bezhlavým pádem až 60 sekund. Po otevření padáku však zábava nekončí a Vy se budete společně s instruktorem vznášet ještě dalších deset minut nad zemským povrchem. Prostřednictvím precizního zaměstnance je pak zajištěn přistávací manévr.

Vybírat bezpochyby lze z dosti exkluzivních nabídek služeb, ve kterých vévodí předně pády AFF a kvantum dalších, jenž Vám zaručují naprosto nevšední zážitky. Bezhlavé seskoky jsou utvářeny na letišti v Kolíně, kde je i možnost zakoupit si překrásné lety bezpečnými letadly.