Víte co značí eGo a Joye?

Říkají vám něco názvy jako eGo, Joye, LEA Kross či Pencig? Neznáte? Pak vězte, že se jedná o elektronické cigarety. Už víte, o čem je řeč? Ano, moderní prostředek pro všechny kuřáky, kteří se nechtějí zcela zbavit svého zlozvyku a chtějí „kouřit zdravěji“.

Elektronické cigarety byly představeny světu v roce 2005. Kdo stál za jejich vznikem? Pro mnohé to jistě nebude překvapivá odpověď. Ano, Čína. První vyrobená elektronická cigareta se pak objevila na trhu v následujícím roce 2006.

Od té doby již uplynulo několik let a jak tomu u novinek bývá, dočkaly se elektronické cigarety mnoha vylepšení, která z nich dělají plnohodnotnou alternativu pro všechny kuřáky. Již žádný dehet a rakovinotvorné látky. Již žádné popelníky, zápach či nutnost mít u sebe zapalovač. I to jsou jedny z hlavních důvodů, proč se elektronická cigareta stala tak oblíbenou.

Poslední novinky na trhu elektronického kouření

Původní klasické elektronické cigarety jsou nabízeny již jen v některých obchodech. Nyní máte možnost narazit na jejich moderní následovníky jako jsou např. Elektronická cigareta JOYE 510, elektronické cigarety eGo-W, Elektronická cigareta LEA Kross či elektronická cigareta Pencig a mnohé další.

Elektronická cigareta je rovněž vhodným dárkem pod stromeček. Vyberte si i vy model, který si vás zaručeně získá!