Víno, ženy, zpěv…

Víno, ženy, zpěv… pojmy, které spolu souvisí. Jejich pořadí je dáno dle situace a priorit. Tento článek dává na první místo víno a to z důvodu, že chceme pojednávat o vinných lázních.

Vinné koupele mají blahodárné účinky na náš organizmus a tak se těší stále větší oblibě u žen i mužů různých věkových kategorií. Víno je zkrátka lék a to v jakékoliv podobě, samozřejmě s ohledem na množství, zejména pak, pokud máme na mysli víno jako nápoj…

Další oblastí kromě wellness procedur (vinné lázně), které využívají vlastností vinných hroznů je např. vinná kosmetika. Krémy, šampony, sprchové gely, tělová mléka a mnoho dalších výrobků, které obsahují léčivé polyfenoly.

Pokud bychom měli být přesní, musíme do řádků zahrnout i třetí spojení z našeho úvodního sloganu tedy zpěv (víno = vinné lázně, ženy = vinná kosmetika). Pro zpěv bychom našli paralelu v podobě vinného sklípku. Zde je vždy dobrá nálada, a tak je zpěv nedílnou součástí zábavy. Vinný sklep doporučujeme navštívit. Nejlepší je v kombinaci s několikadenním pobytem. Ubytování ve vinném sklípku je často zahrnuto do nabídek zážitkových či cestovních agentur.