Vesmírná mmorpg

Už nechcete hrát drobné počítačové hříčky, ale chcete se opravdu pobavit? Vyzkoušejte dokonalou hru, kterou si můžete zahrát bez jakékoliv instalace či stahování. Právě takovouto hrou je totiž vesmírná mmorpg hra Dark Orbit, kterou můžete hrát pouze prostřednictvím svého internetového prohlížeče.

Vesmírná hra Dark Orbit je opravdu povedená browserovka, jejíž vývoj záleží pouze na Vás. Na začátku dostanete k dispozici malou vesmírnou loď, která není moc dobře vybavena, ale za to je velmi rychlá. Díky ní si pak postupně za pomoci vlastní zvolené strategie budujete ve vesmíru pověst.

Abyste získali lepší loď, je třeba získat kredity nebo tzv. uridium, jež slouží ve vesmíru jako platidlo. Získat kredity i uridium však není lehká záležitost. Můžete pracovat pro velké vesmírné společnosti a plnit jejich úkoly, protloukat se jako vesmírný pirát a napadat lodě nebo dokonce okrádat svého vlastního zaměstnavatele. Jakou cestu zvolíte je pouze na Vás. Tím je hra Dark Orbit online tak jedinečná.
Darg Orbit Vám prostě nabídne všechno dobrodružství tak, jak si ho budete přát a jak si ho uděláte. Taktika, strategie, zábava, spojenectví, nepřátelství i boj na život a na smrt. To je to, co Vám Dark orbit může nabídnout.