Velvet není jenom káva

Máte rádi kávu? A co jemná, sametová káva Velvet? A myslíte, že Velvet je jen káva? Já se pokusím Vám představit Velvet trošku v jiném podání. Jmenuje se tak totiž jedna ze sérií obkladů a dlažeb společnosti FAP. Je to společnost, která má své sídlo v Itálii a od roku 1997 je součástí Gruppo Condorde, skupiny, která sdružuje přední světlové výrobce obkladů a dlažeb.

FAP obklady a dlažby vycházejí přímo od srdce a určitě nás velmi rychle „dostanou“. Fap má širokou škálu velmi zajímavých barev, jeho specialitou jsou oslnivé odlesky, které u svých výrobků používá. FAP není jen výrobcem tohoto sortimentu, chce být také projektantem řešení, které Vám pomůže vyjádřit Vaši osobnost prostřednictvím Vaší koupelny či jiného bytového interiéru.

Série Velvet je sérií plnou dekorů. Vybírat můžeme ze dvou formátů 30.5×56 cm a 15×56 cm, které můžeme mezi sebou kombinovat. Přináší krásné pastelové barvy, duhový efekt či dekor grafický nebo velmi zajímavé jemné plastické květinové zdobení, zajímavý dekor větších či menších bublinek, dekor vlnkový či barevné provedení obkladů v sytějších odstínech. Některé z dekorů budeme mít problém rozeznat od tapetových vzorů. Kolekci doplňuje dlažba, která s obklady ladí a vytváří jednolitý celek a vybírat ji můžeme až z  pěti barevných provedení.

Kolekce je velmi rozmanitá, přinese do koupelen příjemné až romantické prostředí a vytvoří optimistickou atmosféru.

Tento italský výrobce má své sídlo ve Fiorano Modenese, jeho výrobky jsou nositeli značky Made in Italy, která obsah značky do puntíku naplňuje, protože všechny jeho výrobky jsou opravdu vyrobeny na území tohoto státu.

U svých sérií používá i barev drahých kovů, objevuje se zde i zlatá a stříbrná, a nešetří kovovými odlesky, jak již bylo zmíněno. Velmi zajímavými dekory jsou mozaikové obklady, které jsou zde nejen dekorem, ale vyjádřením stylu. Kromě toho, že se mozaika objevuje v různých jeho sérií, jedna ze sérií tohoto výrobce je mozaikám přímo věnována.