Trampolíny s ochrannou sítí – zábava, zdravý pohyb i bezpečnost

Trampolíny byly dříve jen těžko dostupnou zábavnou atrakcí. To však již dávno neplatí. Dnes jsou běžně k dostání – v různých tvarech, rozměrech a konstrukci.Trampolíny jsou skvělou zábavou pro děti. Stejně jako pro děti, i pro dospělé představují trampolíny zdravou formou pohybu.

Trampolíny pro děti – pomáhají trénovat motoriku a koordinaci, přispívají tak k příznivému vývoji dítěte. Trampolíny pro dospělé – jsou prospěšné pro kardiovaskulární systém, budují kondici a tvarují svaly. Skákání na trampolínách je také efektivní pohybovou aktivitou, která pomáhá při hubnutí. Nezatěžuje klouby, je šetrná ke kolenům i zádům.

Trampolíny s ochrannou sítí

Trampolíny s ochrannou sítí představují trampolíny, které jsou doplněné o síť bránící možným pádům a úrazům.Ať již vás zajímají trampolíny pro děti či trampolíny pro vás jako prostředek budování fyzické kondice a hubnutí, vždy by měly splňovat bezpečnostní standardy a normy. Zejména půjde-li o trampolíny pro děti, bude hrát bezpečnost stěžejní roli. V tu chvíli přicházejí na řadu právě trampolíny s ochrannou sítí. Trampolíny s ochrannou síti jsou bezpečnější variantou běžnou trampolín. Trampolíny s ochrannou sítí se dají pořídit jako sada, je však možné bezpečnostní síť zakoupit i zvlášť – jako doplněk ke stávající trampolíně.

Trampolína 305

Trampolína 305 je označení o trampolínu s průměrem 305 cm, která najde univerzální použití pro zábavu i sportovní vyžití. Trampolína 305 je dostatečně velká a pevná jak pro děti, tak pro dospělé. Kvalitní trampolína 305 disponuje pevnou konstrukcí a odolnými materiály s dlouhou životností. Trampolína 305 jako set: trampolína 305 by měla být vzhledem ke své velikosti doplněna o bezpečnostní síť, většinou proto bývá dodávána jako set – trampolína 305, bezpečnostní síť a schůdky.