Dovolená v Řecku – Kos

Plánování letní, ale i zimní dovolené vždy zabere mnoho času. O to větší zlost pak máte, když se dovolená nevydaří dle vašich představ, zejména pak v případě, kdy hotel či lokalita nesplní vaše očekávání, která plynula z informací poskytnutích danou cestovní kanceláří. Láká vás dovolená v Řecku? Vybrali jste si ostrov Kos? Pak čtěte následující řádky.

Dovolená u moře – Řecko nabízí mnoho zajímavých míst a lokalit, kde si užijete báječnou dovolenou. V dnešním článku jsme se konkrétně zaměřili na ostrov Kos.

Ve spolupráci s Cestovní agenturou Šťastný Den vám přinášíme několik tipů právě k ostrovu Kos. Je to na základě zpětných vazeb od klientů, kteří využili služby této cestovní agentury a dovolenou mají již úspěšně za sebou.

Mezi hotely, které doporučují navštívit patří např. hotel Atlantis***+, Euro Village Achilleas Alexandria Club**** či hotel Apollon****, kterému se budeme věnovat více v následujícím odstavci.

Hotel Apollon****

Jak nám sdělila jedna ze zákaznic, na Kosu se jí moc líbilo. „Hotel Apollon byl čistý, příjemný, nabízel velmi dobré jídlo, ručníky měnili každý den, lůžkoviny bych řekla tak každé dva dny.“

Personál je usměvavý a vstřícný, ochotný s dobrou angličtinou. Paní dále psala: „Bydleli jsme v přízemí s výhledem do zelené zahrady. V areálu hotelu bylo mimo bazénu ještě brouzdaliště. Dále se mi líbilo i to, že tam byl i koutek pro děti s prolézačkami, celý zatravněný a každý den jej rosili, měli tam i jezírko s labutěmi. Na pláž jsme to měli kousek tak necelých 10 min., na pláži rostly stromy (můj muž ve stínu a já na sluníčku), pláž byla písečná i oblázková a vstup do vody spíše pozvolný, většinou s oblázky bez ježků, přesto bych doporučila boty do vody – kamínky tlačily. Příjemná teplota vody, taková osvěžující, ale ne studená, voda čistá.“

Dovolená v této lokalitě je ideální např. pro rodiny s malými dětmi, ale i pro starší cestovatele. Díky stále povívajícímu větříku je zde velmi příjemné klima.