Thajská masáž

Thajská masáž je vskutku kultovní záležitostí – její kořeny jsou až dva a půl tisíce let staré. Původní thajská masáž se liší od té klasické. Klasická masáž je většinou soustředěna pouze na základní problémové partie těla.

Thajská masáž se ovšem soustředí na tělo jako komplex a na jeho energická centra. Profesionální masérky thajské masáže v Thajském ráji Praha ví, kde jsou důležitá energická centra uložena a uvolňují tak jejich tok.

Thajská masáž v Thajském ráji Praha – symfonie pro Vaše tělo a mysl
Primární myšlenkou procesu thajské masáže je uvolnit toky energických bodů, a to pomocí protlačování buď palci, dlaněmi, pažemi či koleny. Nemějte ovšem strach, jde o nenásilnou, velmi šetrnou proceduru, která je provedena vyškolenými masérkami. Ty své zkušenosti léta sbíraly v Bangkocké chrámové škole, tudíž ví, čeho s Vaším tělem sledují docílit.

Odcházejte odpočatí z thajské masáže
V Thajském ráji Praha Vás nenecháme odejít nespokojené. Zakládáme si a vždy jsme si zakládali na kvalitní a mistrné zručnosti našich masérek. V našem thajském království můžete počítat s tím, že Vás zbavíme chronických bolestí zad, svalstva, že naberete energii, budete se cítit odpočatí a stanete se na thajské masáži závislými. Pro vícero informací Vám doporučujeme navštítvit naše webové stránky www.thajsky-raj.cz, na nichž naleznete pestrou nabídku našeho Thajského ráje a dalších služeb. Těším se na Vás!