Tandemový seskok Jihlava

Chcete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je padat volným pádem? Darujte sobě nebo svým blízkým pořádnou dávku adrenalinu. Tandemový seskok Jihlava je pro vás! Jedná se o nejjednodušší cestu, jak zažít jeden z nejúžasnějších zážitků. Stačí si jen zamluvit den a hodinu seskoku a profesionální tandem piloti s mnoholetými zkušenostmi budou připraveni jen pro vás.

Průběh tandemového seskoku Jihlava – vystoupáte až do výšky 3-4 km, kde budete bezpečně připoutání k tandempilotovi, který za vás vše udělá, zatímco si budete vychutnávat volný pád rychlostí až 220 km/h. Poté tandem pilot otevře padák a vy se budete několik minut kochat nezapomenutelným pohledem na krajinu. Tandemový seskok Jihlava umožňuje, že si můžete zkusit padák řídit i vy sami. Přistání je bezpečné měkké, neboť tandempilot přistává na nohy jako první.

Tandemový seskok Jihlava – zážitek na celý život
Po přistání obdržíte certifikát o absolvování tandemového seskoku a fotodokumentaci s videozáznamem z vašeho zážitku. Neztrácejte svůj drahocenný čas a peníze zbytečně dlouhým, náročným a nákladným výcvikem. Tandemové seskoky Jihlava jsou to pravé pro vás!