Super hry pro děvčata

Online hry se stali v poslední době jednou z nejoblíbenější zábavou na internetu. Tato dříve zejména chlapecká zábava láká i stále více dívek. Vzrůstající obliba her u dívek samozřejmě nezůstala bez odezvy herních vývojářů, a proto se teď můžeme setkat s hrami určenými výhradně pro dívky.

Jedná se zejména o hry se zvířaty, barbie hry, vaření hry a tzv. fashion hry. Na následujících řádcích se pokusím představit ty nejoblíbenější dívčí hry se zvířátky, které můžete nalézt na internetu.

Jedním z nejoblíbenějších typů her pro dívky jsou jistě hry se zvířátky. Za jejich oblibou stojí zejména roztomilost těchto zvířátek, o které je radost se starat. Pokud si chcete některou z her se zvířátky vyzkoušet, rozhodně byste neměli minout hru Moji krásní miláčci. V ní dostanete za úkol postarat se o svého koníka, kočičku nebo pejska. Další užasnou hrou je pak onlinovka Můj malý poník. Tato jednoduchá hra a velmi zábavná hra je určená zejména pro menší slečny. Úkolem hráče totiž je zdobení vlastního poníka. Vybírat mu tak můžete styl účesu hřívy (a ocasu), různé ozdoby a samozřejmě i náhrdelníky.

Obě tyto hry zaručují velkou porci zábavy pro mladé slečny a můžete si je zahrát na mnohých internetových serverech, které umožňují hraní online her a mají v nabídce super hry pro dívky.