Siku hračky

V současné době se šetří snad na všem. Bohužel i děti jsou ošizeny o mnoho zábavy s hračkami, které se nezničí takřka po prvním použití. Vyjímkou jsou Siku modely, jejichž materiál je z kovu, takže zaručuje vysokou životnost. Pokud se dítě k hračce chová hezky, životnost hračky může být i několik generací.

Většina dětí, hlavně chlapců, si hraje s vojáčky. Proč tedy nemít i vlastní model vojenské helikoptéry, nebo tanku, které jsou modely opravdových vojenských strojů. Samozřejmostí je i například bitevní letoun F18, nebo vesmírný raketoplán. Problémem není ani zakoupení celého setu záchrané služby Siku hraček.

Malé děti mají rády i vláčky, které svým kovovým materiálem a detailním zpracováním zaujmou nejen dítě, ale i jejich tatínky. Lokomotivy a vagóny nemusí sloužit vyloženě ke hraní, ale díky již zmíněnému grafickému zpracování se může stát i sběratelským kouskem.

Pracovní a stavební stroje nejsou dětem cizí ani v nízkém věku. Některé děti navíc v pokročilejším věku rozumí těmto strojům více než jejich rodiče. Mezi klasické pracovní stroje se řadí jednoznačně traktory, jakožto zemědělské stroje. S tím je spjat i velký počet kombajnů, které nabízí naše internetové hračkářství. Mezi pracovní stroje patří i záchranné automobily, nebo několik typů hasičských vozů.

Pracovní stroje jako například velký počet bagrů, či nakladače je v našem sortimentu možno rovněž najít. Vyjímku netvoří i méně známé stroje, které lze na silnicích potkat jen zřídka. Jedná se především o pracovní stroje, jako například silniční válec. Náš eshop nabízí i těžkotonážní mobilní jeřáb, nebo teleskopický jeřáb se kterým si děti vyhrají a nikdy je neomrzí. Navíc se jedná o kvalitní napodobeniny skutečných jeřábů.

Mezi naprosté novinky našeho sortimentu lze zařadit i tahač MAN, který lze ovládat dálkovám ovladačem. Další novinkou je i tahač Scania, který je rovněž na dálkové ovládání, díky kterému je možno naklápět návěs, jezdit vpřed i vzad, samozřejmostí je i zatáčení. Velmi chytrým doplňkem Siku modelů jsou i světla jak přední tak zadní, které lze též rozsvěcet pomocí dálkového ovládání. Vyjímkou nejsou ani blinkry, či výstražné majáky.

Fonetip s.r.o.

www.sikumodely.cz