Siku hračky

Každý z nás vlastnil někdy nějakou hračku, která se mu postupem času zničila díky svému nekvalitnímu materiálu. Ovšem Siku hračky, se kterými se dobře zachází, mohou vydržet i několik generací, díky svému zpracování. Jedná se totiž o kovové modely aut, autobusů, vláčků a dokonce i zemědělských strojů.
Naše nabídka obsahuje dokonalé kopie ať už zemědělských strojů, nebo vozidel, které zajisté ocení každé dítě. Navíc všechny tyto hračky nabízíme v několika měřítkách.

Náš sortiment je seřazen do jednotlivých kategorií, podle typů vozidla.

Vaši ratolesti budou z nabídku Siku hraček zřejmě nejvíce zajímat zemědělské stroje, kterých je v naší nabídce opravdu požehnaně a každé dítě si tam přijde na své. Internetové hračkářství nabízí například model pásového traktoru, který lze ovládat pomocí dálkového ovládání. Tento traktor má mnoho doplňků, které by jistě uchvátily i tatínky. Jedná se především od přední i zadní světla, blinkry a majáčky, které lze rozsvěcet pomocí dálkového ovládání. Samozřejmostí je i ovládání radlice.

Ovšem toto není jediný zemědělský stroj na dálkové ovládání. Naše nabídka, která obsahuje veškeré Siku hračky, se skládá i z dalších podobných strojů. Jedná se především o dětmi tak moc oblíbené traktory.

Siku modely ale obsahují i nespočet doplňků, bez kterých by se dítě neobešlo. Jedná se o doplňky jako jsou valníky, návěsy, žací lišty, secí stroj a mnoho dalších.

Mezi zemědělské stroje patří i jednoznačně kombajn, nebo lesnický přívěs na kulatinu, se kterým si vaše dítě zajisté vyhraje a nikdy ho neomrzí.

V této kategorii se nachází i jeepy a některé mají v balení i přívěs pro koně, kteří jsou samozřejmě v sadě taktéž.

Nabízíme i sadu stavebních strojů. Tato sada se skládá z čelního nakladače a sklápěčky. Materiál těchto strojů je samozřejmě z kovu. Radlice jsou plné funkční, takže model nemusí být jen vystavený na poličce, ale dítě si s ním může pohrát i v pokoji.

Fonetip s.r.o.

www.mrakyhracek.cz