Sexy paruky za lákavé ceny

V základním dělení paruk se dostaneme na paruky, které jsou vyrobeny z lidských vlasů, tedy paruky z pravých vlasů a na paruky, které jsou vyrobeny z vlasů umělých, respektive z umělého vlákna.

Zatímco u paruk z lidských vlasů je vše jasné, tam je základní surovina lidský vlas. Podle toho se paruky dále dělí na paruky z asijských vlasů, dále ruských a konečně jihoamerických. Za nejkvalitnější jsou považovány paruky jihoamerické a za ty nejméně kvalitní paruky asijské.

Kvalita materiálu je zde jasně dána a je neměnná. Tyto paruky jsou až na výjimky vyráběny ručně a může se tak paradoxně stát, že některá vlasová vlákna nejsou přesně nalepena, nebo že je na určitém místě jiný odstín a jiná hustota vláken.

Levné paruky – paruky ze syntetického vlákna

Další, již zmíněným typem jsou paruky ze syntetického vlákna, které se výrobci snaží vyrobit tak, aby tato vlákna kopírovala lidské vlasy. Jako příklad tohoto umělého vlákna může být kanekalon, kanekelon, směs nylonu a dalších polymerů.

Paruky z umělého vlákna pak logicky kopírují vlastnosti vlákna samotného. Obecně o těchto parukách lze říci, že mají dlouhou životnost (delší, než paruky z pravých vlasů), netřepí se, jen málo se chemlonovatí, rychle schnou a pokud je paruka kvalitní vlákna méně vypadávají.

Každá, můžeme říci levná paruka z umělého vlákna tak vydrží déle v patřičném stavu, než paruka z vlasů lidských. Více se můžete dozvědět v našem eshopu zde : http://paruka.eu/