Ruční lis na PET lahve

Hromadí se Vám doma prázdné pet láhve? Zabírají Vám zbytečně moc místa? Nechcete s nimi chodit každý den do kontejneru? Vyzkoušejte řešení v podobě ručního lisu na pet láhve značky Ecopress, který Vám usnadní skladování prázdných pet láhví. O výhodách se dočtete v další části tohoto článku.

Co je hlavní výhodou tohoto praktického pomocníka do domácnosti? Výhodou je to, že s jeho pomocí dokážete „zmenšit“ pet láhev o 80% z původního objemu. Takto slisovaná pet lahev se mnohem lépe skladuje a není nutné chodit tak často s odpadky v podobě pet lahví.

Ruční lis na pet láhve se hodí jak do domácnosti, tak i do firemních kanceláří, kde je rovněž velká spotřeba plastových láhví.

Jaká je cena tohoto produktu?

V současné době (platí pro podzim 2011) se cena pohybuje mírně nad hranicí 700 Kč s DPH. Ruční lis Ecopress se vyplatí! Šetřete své skladovací prostory a čas, který jste museli dříve trávit častým chozením ke kontejneru s plastovými lahvemi.

Plastové pet láhve již nebudou takovým strašákem jako dřív. Více informací o produktu včetně možnosti objednávky naleznete na stránkách Lis-na-pet-lahve.cz.