PSPčko – konzole, u které strávíte čas užitečně

Možná přemýšlíte nad tím, že hraní her je vlastně hrozná ztráta času. Baví vás to, víte, že hraním pozitivně stimulujete svůj mozek, ale zároveň víte, že byste mohli dělat mnohem užitečnější a efektivnější věci.

Konzole Sony : PSP, které ale všichni hráči říkají pspčko, vám umožní skloubit obojí –zábavu z hraní a efektivní využití času. Jak? Pojďme se na to podívat…

Každý den má 86 400 sekund. Tak schválně – kolik času denně strávíte na cestách? Nebo čekáním? Více než hodinu? Určitě. Teď se zamyslete nad tím, co v takových příležitostech děláte. V lepším případě zabíjíte čas se svým mobilem nebo třeba knížkou, v horším jen koukáte do země. Přitom můžete dělat přesně to, na co nemáte čas jindy – můžete se věnovat oblíbené hře.

Kapesní konzole Sony PSP je výkonná multimediální mašinka. Zvládá hry ve špičkové grafice a ovládá se pohodlněji, než kterýkoliv mobilní telefon. Rádi byste si v tramvaji zahráli Fifu? S PSP žádný problém! Čekáte u zubaře v čekárně plné lidí a snažíte se marně myslet na něco jiného, než na zvuk vrtačky? Strčte do uší sluchátka a vychutnejte si třeba našlapanou PSP verzi Metal Gearu nebo další : hry na PSP

– na www.pspscko.cz jich seženete opravdu spoustu a určitě tam najdete svého favorita.

PSPčko funguje dobře i jako přehrávač filmů, hudby nebo prohlížeč internetu. Nová verze, PS Vita, navíc přináší i naprosto revoluční ovládání pomocí dvou dotykových displejů a ještě reprezentativnější vzhled – ostatně, koukněte se sami. iPhone by mohl závidět, co říkáte?