Oceněný slovník z CPressu nabízí internetové knihkupectví Knihy-online.eu

Internetové knihkupectví Knihy-online.eu nabízí širokou nabídku odborné literatury pro laiky i odbornou veřejnost.

Slovníky, učebnice a cvičebnice, cizojazyčné knihy online

Pokud patříte mezi milovníky cizích jazyků, chcete podarovat své blízké slovníky, anebo se jen chcete zlepšit v gramatice některého ze světových jazyků, pak Vám doporučíme zabrouzdat do kategorie Jazyky, kde si určitě vyberete tu správnou knihu.

O kvalitě publikací, z nabídky online knihkupectví Knihy-online.eu, svědčí i fakt, že vybrané knihy získávají odborná ocenění. Jednou z nich je jazykový slovník z nakladatelství CPress, který bodoval hned ve dvou kategoriích v prestižní soutěži pořádané Jednotou tlumočníků a překladatelů Slovník roku 2011.

Anglicko-český a česko-anglický multioborový slovník z oblasti vědy, techniky a ekonomiky získal třetí místo v kategorii Cena poroty za překladový slovník a třetí místo v kategorii Cena poroty za elektronický slovník.

Do 19. ročníku soutěže bylo přihlášeno šedesát dva titulů. Všechny tituly přihlášené do soutěže budou vystaveny v expozici JTP SLOVNÍK ROKU na 18. mezinárodním knižním veletrhu SVĚT KNIHY PRAHA 2012 od 17. do 20. května 2012 ve foyer levého křídla Průmyslového paláce na Výstavišti Praha. Ceny budou během programu JTP slavnostně vyhlášeny a předány autorům a nakladatelům tamtéž v pátek 18. května ve 14.00 hod v Literárním sále.

Anglicko-český a česko-anglický multioborový slovník z oblasti vědy, techniky a ekonomiky je nyní nabízen pod novou nakladatelskou značkou Edika, která se oddělila z původního CPressu a nabízí učebnice, slovníky a vzdělávací literaturu.

Zdroj: CPress a Knihy-online.eu