Oblečení pro těhotné

Oblečení pro těhotné je důležitou částí nabídky většiny výrobců, kteří se zaměřují na dámské spodní prádlo resp. na dámské oblečení celkově. Nastávající maminky ocení kvalitu provedení a pohodlnost, kterou jim těhotenské oblečení přináší. Oblečení je navíc vhodné i po porodu, kdy se ženy potýkají s velikostí jednotlivých partií.

Těhotenství je nádherné období, a tak by si jej každá žena neměla komplikovat výběrem nevhodného či nekvalitního oblečení. Dámské spodní prádlo určené právě pro těhotné ženy a maminky po porodu je třeba vybírat pečlivě a ve správných velikostech. Ostatně stejně jako v případě standardního výběru spodního prádlo, jen s tím rozdílem, že musíte myslet i na pohodlí miminka, aby vás prádlo neškrtilo přes bříško atp.

Stahovací prádlo

Po porodu jsou velmi žádané např. stahovací kalhotky po porodu, které pomohou ženám s formováním postavy do období před těhotenstvím. Samozřejmě se nejedná o žádné erotické prádlo, ale v tomto případě to hoďte za hlavu. Důležitý je efekt, které stahovací prádlo přinese.

Samotné těhotenské oblečení se zaměřuje zejména na těhotenské podprsenky a následně i na kojící podprsenky, které ocení každá maminka. Sortiment pro těhotné je však mnohem širší, vyrábí se i těhotenské šaty, těhotenská tanga, těhotenské noční košilky a mnohé další prvky vhodné do „těhotenského šatníku“.