Novinky na trhu e-cigaret

Produkty elektronického kouření jsem velmi oblíbené i jako dárky k různým příležitostem. Na trhu se neustále objevují nové modely elektronických cigaret a doplňků, které si kladou za cíl zjednodušit obsluhu elektronických cigaret a co nejvíce si vychutnat jejich používání resp. elektronické kouření.

V dnešním článku se podíváme na některé novinky na trhu elektronických cigaret. Konkrétně se bude jednat o tři modely e-cigaret.

Elektronická cigareta eGo Riva 900

Jedná se o elektronickou cigaretu s Li-on baterií o kapacitě 900mAh. Elektronická cigareta eGo Riva 900 je určena pro silnější kuřáky a všechny ty, kteří ocení její pohodlnost. Výbornou dýmavost této e-cigarety zajišťuje Cartomizer 510 XL s obsahem 1,8 ml.

Elektronická cigareta Pencig 510

V setu, který si můžete zakoupit ve vybraných internetových obchodech, naleznete jednu kompletní e-cigaretu ve tvaru kuličkového pera, USB nabíječku, jeden náhradní Cartomizer 510, 5 ml E-Liquidu Desert Ship 24 mg, Drip Tip a jehlu pro snadné plnění Cartomizerů. Elektronická cigareta Pencig 510 je vhodná pro slabší kuřáky. Dýmavost zajišťuje Cartomizer 510 s obsahem 0,6 ml.

Elektronická cigareta LEA Kross

Elektronická cigareta LEA Kross je jedním z posledních modelů, které spatřily světlo světa ještě v roce 2011. Lea Kross nabízí výborné zpracování a atraktivní design. K dispozici jsou dvě barevné varianty – černá a vínová.