Nejmocnější trika právě pro tebe!

Sezóna 2014 začíná! Připravte se na opravdu horké léto. Předpovědi jsou nemilosrdné, bude vedro, bude to péct a z vás bude téct. Je to tak. Počasí bude doslova koupací a po městě budete chotit jen v tričku a šortkách. Tričku? Ano! A už máte nějaké stylové? Ne? To je chyba! Ale dá se snadno napravit.

Tričko, které si na sebe oblečete, musít být elegantní a zároveň originální. Musíte vypadat stylově. Stylově a ještě jednou stylově! To znamená, že musíte vyčnívat z davu. Chlapi, chcete přece, aby se za vámi holky otáčely? Chcete si večer zapíchat, ne? No, tak šup, kupujte stylová trička! A která, že to jsou?

Přece The Mounain trička, meme trička a viralbrothers trička! To jsou ta pravá trička, za kterými se každý otočí! Chceš tričko trapně vtipným nápisem? Tak kup tričko od ViralBrothers! Dva magoři se sešli, vymysleli ptákovini, vydělali na tom balík a ty teď můžeš nosit jejich tričko! Líbí se ti šimpanz? Nebo dobrman? Slintáš při představě, že máš na sobě ksicht psa? Tak pak na nic nečekej a utíkej si koupit tričko The Mountain! Trávíš až moc času u internetu?

Tak v tom případě je meme tričko tou pravou volbou právě pro tebe! Meme je přece cool, musíš jej mít! Teď, když už víš jaká trička pofrčí ti nic nebrání v tom, abys byl na léto 2014 pěkně vystajlovanej, mohl úspěšně lovit holčičky a tvé ego rostlo rychlostí čínské fazole. Tohle léto si musíš užít na max, i kdyby afrika měla vychcípat. A tahle monstrózně nejmocnější trika ti k tomu zaručeně pomůžou! Nezapomeň na gel a cool sestřih. Tak a teď utíkej do posilky shodit bříško.