Bambusový svět

Pokud se jednou seznámíte s bambusem, pak už si jen těžko budete zvykat na něco jiného. Přírodní bambus je zkrátka něco, co dokáže oslovit široké publikum. Často si vůbec nedokážeme představit, co vše lze z podobného materiálu vyrobit a pokud se do tohoto bambusového světa více ponoříte, tak zjistíte, že hranice jsou prakticky neomezené.

Kolo z přírodního bambusu

Z bambusových tyčí můžete postupně vyrobit cokoliv. Vše je o zručnosti, fantazii, trpělivosti, zkrátka o nápadu, který se nebojíte dotáhnout do konce. Vždyť z bambusu se vyrábí třeba i kola.

Bambusový spánek

A to rozhodně není vše. Když se někoho zeptáte, co se vyrábí z bambusu, tak asi jako první budou znít odpovědi typu – bambusové podlahy, bambusové nože, rohože z bambusu, plotové dílce… Ale to jsou opravdu jen ty základní záležitosti. Důkazem toho budiž třeba i tato bambusová postel, která je celá vyrobená z přírodních tyčí.

Když už jsme v ložnici, tak si můžete pořídit třeba matraci vyrobenou z bambusových vláken, bambusové povlečení, pyžamo atp. vše pro váš pohodlný a zdravý spánek.

Hudební nástroje z bambusu

Myslíte, že jsme u konce? Tak to rozhodně ne. Z bambusu totiž můžete vyrobit i kvalitní hudební nástroje. Ukázkovým příkladem je třeba tato kytara.

Tak vidíte, nelhali jsme vám. Bambusový svět je něco jedinečného a okouzlujícího. Chcete si také vyzkoušet, co z tohoto materiálu dokážete vyrobit? Pak už stačí jen jediné. Objednejte si bambusové tyče požadovaných rozměrů (délka, průměr) a pusťte se do díla. V tomto směru doporučujeme například nákup na www.bambusove-produkty.cz.