Měsíčková mast

Vzpomínáte, jak Vám babička ošetřovala kožní problémy „kouzelnou“ mastí, po jejímž namazání problémy zmizely? Jednalo se o měsíčkovou mast, která skvěle napomáhá k regeneraci pokožky.

Měsíčková mast má široké spektrum využití a je určena pro každý typ pleti. Pořiďte si i Vy měsíčkovou mast z internetového obchodu modom.cz, který Vám přináší celou řadu kvalitních mastí, krémů a balzámů určených k péči o tělo.

Účinky měsíčkové masti

Měsíčková mast působí antibakteriálně, antisepticky a protizánětlivě na nejrůznější kožní obtíže. Ideální je její využití k urychlení hojení a vyhlazování jizev. Velmi oblíbená je také na rozpraskané rty a popraskanou kůži na rukou a nohou. Měsíčková mast se vyrábí z měsíčku lékařského (Calendula officinalis), který obsahuje řadu léčivých látek. Poznejte jedinečné účinky měsíčkové masti na vlastní kůži.

Měsíčková mast od Modom.cz

Měsíčkovou mast si můžete objednávat z pohodlí svého domova na našem e-shopu modom.cz. Měsíčkovou mast o objemu 250 ml máme dostupnou skladem a připravenou k okamžité distribuci. Pokud Vás zajímají další informace o měsíčkové masti, podívejte na náš internetový obchod Modom.cz, nebo nás neváhejte kontaktovat a naši specialisté na zdravý životní styl Vám vyjdou maximálně vstříc.

Vykročte proti nepříjemných ekzémům s měsíčkovou mastí od společnosti Modom.cz.