Matrace a rošty

Kvalitní a vydatný spánek je základem pro spokojený život. Pokud budete špatné spát, budete nevrlí na své okolí a vztahy v rodině budou tomu tak odpovídat, hlavně po ránu. Investovat do kvalitního spánku se vyplatí a v dnešní široké nabídce kvalitních, levných matrací a roštů je to snadné pro každého.

Na trhu existuje řada výrobců a nekonečně mnoho nabídek různých druhů matrací a roštů. Nejčastější položkou v nabídce matrací jsou ekonomické, zdravotní a manželské matrace. Všechny tyto matrace plní určitý účel. Matrace Economy jsou oblíbené díky svým rozměrům a nejčastější volba padá na matrace 90×200. Tvarování těchto matrací vychází z ergonomie těla a díky tomu je dosaženo správné polohy během spánku. Vybrat si libovolnou matraci můžete i z nabídky matrace akce.

Kde je široká nabídka matrací Economy, ze studené pěny, které jsou známi svým ideálním rozložením tlaku lidského těla po celé ploše matrace, nehledě na fakt, že každá strana zdravotní matrace má jinou tuhost. Vy si tak můžete vybrat měkčí nebo tvrdší ležení, které vám lépe vyhovuje. Nesmíme ani zapomenout na 7-zónovou profilaci, která se stará o uvolnění svalstva během spánku. Díky výrobním procesům typické pro matrace ze studené pěny nabízí dlouhou životnost, elasticitu a tvarovou stálost.

Pro ty co chtějí a nebojí se investovat do svého spánku a jsou skutečnými požitkáři, máme v nabídce i motorové rošty. Díky motorům umístěných v roštu, lze snadno manipulovat a polohovat pro nejvyšší pohodlí, které je potřebné pro vydatný spánek. Rošty jsou vyrobeny z pružných lamel uložených v kaučukových pouzdrech. Rozdělením dvojí tuhosti člení plochu do sedmi anatomických zón. Změkčením v ramenní oblasti zajistí správnou oporu páteře pro spánek na boku nebo nastavení tuhosti v bederní části. Díky mnoha nastavení se vám bude spát jako v bavlnce.