Kvalitní letecké hodinky

Internetový obchod Airfun.cz nabízí kvalitní letecké hodinky značky Askania. Jedná se o luxusní hodinky nejen pro piloty. Modely pro muže i pro ženy. Vyberte si z unikátních kolekcí, které souvisí s leteckou historií. Airfun.cz – specialista na pánské a dámské náramkové hodinky pro profesionální i amatérské piloty.

Dovolujeme si Vás pozvat do naší internetové „galerie“ resp. internetového obchodu Airfun.cz, kde si můžete veškeré kolekce prohlédnout. Jistě si vyberete ty pravé hodinky, které budou splňovat vaše očekávání, ať už jste pilotem či nikoliv.

Luxusní hodinky Askania mají dlouholetou tradici. O kvalitě výrobků svědčí mimo jiné i to, že hodinky značky Askania si oblíbili i piloti letectva Armády České republiky.

Je to dáno tím, že Askania i nadále vyrábí hodinky pro piloty, které obsahují speciální funkce, které ocení právě oni.

Askania nezapomíná ani na dámy. Příkladem může být kolekce luxusních dámských hodinek nesoucí název Elly Beinhorn. Jak tyto hodinky stručně charakterizovat? Švýcarská technologie hodinkového strojku a německé precizní zpracování – to hovoří za vše. Krása a elegance, kterou ocení každá žena.