Kročil – zakázková výroba kovaných plotů, brána a mříží v Brně

Brány, mříže či ploty a oplocení tvoří důležitou součást každého stavebního objektu. Neplní totiž pouze funkci ochrannou, ale rovněž estetickou. Správným výběrem mříží nebo plotů můžete elegantně podtrhnout celkový dojem stavby a udělat z ní špičkové architektonické dílo.

Obraťte se proto na odborníka, který Vám k tomuto cíli dopomůže. Společnost Kročil se sídlem v Brně poskytuje zakázkovou, výrobu kovaných plotů, mříží, nůžkových mříží, oplocení, bran a dalších obdobných produktů. S námi jsou Vaše nemovitosti v bezpečí.

Pro zajištění ochrany pozemků nabízíme širokou škálu plotů a oplocení. Rovněž v tomto případě společnost Kročil v Brně garantuje zakázkovou výrobu, díky které jsou výsledné ploty maximálně přizpůsobeny Vašim požadavkům i představám. V rámci této služby nabízíme výrobu nových plotových dílů, kopii stávajících plotů nebo repasi plotových dílů.

Jednou z pracovních náplní naší společnosti v Brně je zakázková výroba mříží. Zaměřujeme se na výrobu různých typů mříží od tradičních pevných, přes TETRA mříže až po nůžkové mříže. Veškeré mříže jsou vyráběny přesně na míru požadavkům stavby a to jak z hlediska rozměrového, tak i estetického. Výsledkem naší vzájemné spolupráce jsou kvalitní mříže, které spolehlivě ochrání okna, dveře či brány do Vašich objektů.

V rámci svého podnikání se snažíme vnímat moderní trendy a těmto následně přizpůsobovat svou výrobní činnost. V naší nabídce proto nechybí ani moderní bránybrány posuvné, samonosné nebo křídlové. Samozřejmostí jsou pro nás i branky a to jak jednokřídlé, tak i dvoukřídlé.

Oslovte společnost Kročil v Brně, experta na výrobu mříží a plotů, a sami se přesvědčte o tom, že u nás je zákazník vždy na prvním místě. Proto má každý zaměstnanec, se kterým během jednání přijdete do styku, osobní zodpovědnost za zpracovávanou zakázku.

Kročil
Hybešova 55
Brno
Tel.: +420 543 216 784
Email: mrize@krocil.cz