Korzety – erotické prádlo

Korzety – erotické prádlo

Nabízíme korzety ze zahraničních outletů. Naše ceny jsou velmi sexy, stejně jako naše produkty. Kategorie zboží, které nabízíme jsou erotické korzety, společenské korzety, gothic korzety, korzety na běžné nošení a sexy korzety.

Společenské korzety jsou svým designem a použitým materiálem vhodné ke každodennímu nošení. Je zajímavé jak tato sexy a dříve nenáviděná ženská pomůcka se znovu vrací do obliby. Korzety na běžné nošení nejsou nijak dramaticky vyzývavé, ale jsou spíše decentní a stylové. Korzety z této kategorie se hodí k riflím, běžným kalhotům i sukním. Společenské korzery jsou vyrobeny z materiálů, které jsou velmi lehké a tak pohodlné i k nošení dlouhodobě.

Erotické korzety – sexy korzety k rozdráždění partnerovi fantazie. Být sexy svůdná a přitom „toho“ mít mít na sobě dost. Korzety představuji puritánskou krásu tajemně schovaného těla.

Gothic korzety jsou často v černých provedeních a retro, středověkých designech. Jejich dekadentní vzhled ještě více podkresluje touhy, z velké loubky lidského chtění. Gothic korzety svým názvem přesně deklarují období svého vzniku a sice gotiku.