Kondiční kickbox

Máte nutkání udělat něco sami se sebou? Osvěžit si své tělo a mysl? Chcete si vybudovat fyzickou kondici, vytvarovat své tělo a zbavit se stresu?

Jestli Vaše odpověď zněla alespoň jednou ANO, neváhejte a navštivte kondiční kickbox Tiger Gym v tělocvičně v Řepích. Při tomto sportu nezáleží na věku ani pohlaví, protože kickbox je zkrátka pro všechny!

Vyzkoušejte kondiční kickbox na Praze 6

Sjednejte si u nás svou první hodinu kondičního kickboxu zdarma! Po této hodině Vám doporučíme co nejvhodnější cvičení právě pro Vás. Kickbox je pozitivní očistou pro Vaše fyzické i psychické zdraví. Naučíte se na sobě pracovat a vybudujete si důvěru v sebe sama. Dalším pozitivním faktorem je, že se naučíte bojovat se stresem.

Přijďte se podívat do Tiger Gym – kickbox Praha

Mezi další pozitivní faktory kondičního kickboxu se řadí schopnost uvolnit se a zbavit se strachu z kontaktu. V tréninkovém centru Tiger Gym na Praze 6 probíhá výuka kickboxu, cvičení pro děti, sebeobrany Jiu Jitsu, brazilského Jiu Jitsu a MMA. Tiger Gym je jedním z největších a nejmodernějších tréninkových center bojových umění a sportů ve střední Evropě.

Více informací o kondičním kickboxu se dozvíte na našich webových stránkách kickbox-praha.cz.