Karetní hry Solitaire online zdarma

Karetní hry jsou populární formou skupinové zábavy už od nepaměti. Pokud ale nemáte po ruce skupinku lidí, která by si s vámi zahrála, nemusíte zoufat. Na internetu se nachází velké množství herním serverů, na kterých si můžete zahrát oblíbené karetní hry zcela zdarma.

Výběr karetních her je na nich opravdu pestrý, naleznete tu různé verze populárního solitaire, pokeru, kanasty nebo i prší. Na následujících řádcích se dozvíte víc o tématu karetní hry Solitaire online zdarma.

Solitaire

Klasický solitaire, je asi všem dobře známou hrou (i z windows), kterou není třeba podrobně představovat. Úkolem hráče v solitaire je prosté skládání karet podle hodnoty a barvy do 4 sloupečků. Aby to nebylo tak jednoduché, nejsou všechny karty viditelné (a použitelné) a hráč se k nim musí dopracovávat skrz odkládání karet do pomocných sloupečků.

Sheriff tripeaks

Sheriff tripeaks je hrou velmi podobnou klasickému solitaire. Na rozdíl od něj, ale musíte v této hře vracet do balíčku kartu vždy o jednu nižší nebo vyšší než tam zrovna je. Vyhráváte, pokud se vám podaří z herního pole odstranit všechny tři pyramidy.

Crystal Golf Solitaire

Crystal Golf Solitaire je další variací na známé téma. V této hře je ale úkolem hráče skládat karty pouze na jeden balíček. Oproti klasickému solitaire je v Crystal Golf Solitaire větší počet karet, které se skládají pouze do jednoho sloupečku. Variabilitu hry navíc zvyšuje možnost využít žolíky, které vám pomohou dostat se z nouze.