Hračky pro děti

Hra je určena pro předškolní děti , ovšem baví i dvouleté caparty. Ti nejmenší velmi rádi doplňují obrázky na hrací karty. Překrásně ilustrované loto Roční doby je dalším rozšířením kolekce Her a legrácek Dráčka Fráčka. Umožňuje tři herní varianty.

Rozvíjí představivost a slovní zásobu vašich dětí, procvičují paměť, jemnou motoriku. Jedna z „náročnějších“ variant hry pocvičí i schopnost rozeznávat věci hmatem.  Nabízí skvělou příležitost k povídání si s dětmi o ročních obdobích a veškerých změnách v přírodě. Hráči doplňují zvířátka a jiné obrázky na kartu a přitom učí poznávat roční období a vše co s tím souvisí – například co dělají zvířátka nebo co se děje s rostlinami.

Hračky pro nejmenší baví také i větší sourozence a celou rodinu. Zajíc v pytli je další z Her a legrácek Dráčka Fráčka. Napomáhá rozvíjet představivost a slovní zásobu vašich nejmenších ratolestí. Při hraní děti vytahují z pytlíku různé tvary a snaží se je hmatem rozeznat, pojmenovat a najít podobný obrázek na hrací ploše. Tato hra dokonce získala ocenění „Správná hračka“.  Stejně jako většina  her z této série pro předškoláky nabízí až tři herní varianty a děti se s ní určitě nebudou nudit.