Herní konzole Playstation Vita

Jste připraveni na revoluci na poli zábavy? Pak si předobjednejte novou herní konzoli Playstation Vita, která přináší trojrozměrný svět, který budete ovládat pouze pomocí pohybů prstů. Trojrozměrný svět bude zprostředkovávat 5palcový vícedotykový OLED displej. 

Součástí nového PS Vita bude rovněž 4jádrový procesor a systém detekce pohybu. O zvuk se postarají vestavěné stereo reproduktory. Zkrátka herní zážitek, který přinese nová herní konzole Playstation Vita, bude nezapomenutelný.

Jak si už teď můžete nové PS Vita předobjednat? Velmi snadno v e-shopu Gamehouse. Stačí si objednat tzv. Pre-order pack, který je již skladem. Tím si také napevno zarezervujete Playstation Vita.  Jakmile bude PSV uvedeno na trh, bude vám z jeho ceny odečtena cena Pre-order packu. Budete tak mít záruku, že se k Vám PSV dostane hned v prvních dnech uvedení na trh a Pre-order pack budete mít zdarma.

Tím ovšem nákup v e-shopu Gamehouse nekončí. Jako bonus za objednání PSV dostanete voucher v hodnotě 500,- Kč na nákup dalšího zboží. Stačí pouze nakoupit nad 1500,- Kč a přiložit voucher k objednávce. Sleva Vám bude automaticky započítána. Můžete si vybrat z celého sortimentu e-shopu, ale nejspíš si bude chtít koupit některou z her pro Vaše nové PSV. A her pro PS Vita je opravdu spousta. Vybírat můžete z těchto herních titulů: PSV F1 2011, PSV Virtua Tennis 4, PSV Asphalt: Injection, PSV Dungeon Hunter: Alliance, PSV Lumines Electronic Symphony, PSV Michael Jackson The Experience,PSV Rayman Origins, PSV Dynasty Warriors, PSV EA SPORTS FIFA Football, PSV MotorStorm, PSV Ninja Gaiden Plus, PSV Putty Squad, PSV Rayman Origins, PSV RIDGE RACER a PSV Silent Hill Book of Memories.

S Playstation Vita si zkrátka užijete nekončící zábavu, kterou Vám tato pokroková a moderními technologiemi nabitá konzole přináší. A s e-shopem Gamehouse si této zábavy budete moci užívat mezi prvními.