Garnýže kované od URBÁNKA

Firma URBÁNEK má pro Vás jedinečnou akci na garnýže kované, které vyrábíme pro své zákazníky přímo na míru podle jejich specifických požadavků! Kované garnýže můžete libovolně sestavovat z jednotlivých komponentů nebo si v našem e-shopu urbanek-ul.cz objednat už plně sestavenou garnýž kovanou v provedení jednotyč či dvoutyč. Garnýže kované jsou u nás k dostání v různých délkách, materiálech a pestré paletě barevných odstínů.

Jaké komponenty potřebujete k sestavení garnýží kovaných?

  • tyče
  • koncovky
  • držáky
  • kroužky

Pořiďte si garnýže kované ještě dnes

Pro své zákazníky neustále připravujeme akce a slevy na garnýže kované a Vy si tak právě teď můžete pořídit kované garnýže za atraktivní ceny! Nemáte ještě jasnou představu, které kované garnýže by byly pro Váš interiér nejvhodnější, nebo nevíte, zda jste si objednali veškeré komponenty, které jsou nutné k sestavení garnýží kovaných? Naši odborní poradci jsou zde stále pro Vás, aby Vám vyšli maximálně vstříc.

URBÁNEK – kované garnýže se zárukou kvality

URBÁNEK maximálně dbá na kvalitu a dlouhou životnost veškeré stínící techniky a bytových doplňků. Garnýže kované můžete objednávat jak v našem internetovém obchodě urbanek-ul.cz, tak nakupovat přímo v ústecké kamenné prodejně. Věříme, že právě naše garnýže kované, jako i další stínící technika, splní všechna Vaše očekávání!