Garážová vrata pro Vaši garáž

Garážová vrata v dnešní době mají již mnoho funkcí. Dnes garážová vrata splňují nejen svůj účel, ale také splňují estetické požadavky, které jsou nezbytné zejména při stavbě nových rodinných domů, firmy či průmyslových objektů.

Při pořizování garážových vrat se v dnešní době vzhlíží právě na design, jsou vybírána tak, aby ladila s okolními budovami či samostatnou stavbou. Bezpečnost Vaší garáže můžete mít pevně v rukou díky garážovým vratům od společnosti Univers. Všechna garážová vrata jsou totiž zabezpečená proti vloupání, navíc pokud máte objekt, kde hodláte garážová vrata instalovat dobře zateplený, tak si buďte jisti tím, že vyráběná vrata rovněž zamezují úniku tepla z objektu.

Na co je důležité dbát?

Měli byste myslet na množství faktorů. První byste měli zvážit úpravu povrchu, jelikož působení počasí a používání se odrazí na kvalitě úpravy. V tomto případě platí jedno pravidlo, a to zní, že čím kvalitnější zpracování povrchu, tím méně se o vrata budete muset starat. Na trhu s garážovými vraty dnes naleznete širokou škálu nabídek a příznivých cen. Zejména jsou nabízeny sekční garážová vrata. Princip spočívá v tom, že je řešen výsunem jednotlivých sekcí, které jsou umístěny ve vodících drahách podél zdi.

Celý systém je chráněn proti korozi. Pokud si nevíte rady s tím, že byste nemohli nalézt garážová vrata přesně dle Vašich požadavků a rozměrů, neváhejte se podívat na stránky společnosti Univers, která nabízí individuální přístup k jednotlivým objednávkám. Garážová vrata mohou být vyrobena na míru, přesně dle požadavků. Sekční vrata se umísťují na vnitřní stěnu garáže, kde je již dokončená podlaha. Vrata jsou osazována za pomocí hmoždinek či kotev.

 Jak lze vrata ovládat?

Na výběr máte dva typy ovládání. Prvním typem je manuální ovládání, kde lze garážová vrata ovládat ručně za pomocí manuální spouštěcí řetězové převodovky, která zajišťuje bezpečné ovládání vrat. Druhým způsobem je ovládání vrat za pomocí motoru, které je snadnější a samozřejmě komfortnější.