Fitness Praha

Hledáte v Praze fitness, které by splňovalo ty nejnáročnější požadavky na posilovnu? Fitness, ve kterém Vám bude personál vždy k dispozici, kde se budete moci odebrat k příjemnému odpočinku na plně vybavený sport-bar?

Kde atmosféra přímo vybízí a motivuje k žádoucím výsledkům? V takovém případě Vás zveme do fitness Praha Tiger Gym, kde Vám splnění těchto požadavků můžeme naprosto zaručit.

Nejprofesionálnější fitness Praha

V Tiger Gym fitness Praha se setkáte pouze s profesionálním a vyškoleným personálem, který Vám vždy ochotně s čímkoliv pomůže. Jestliže si například nevíte rady s posilovacími přístroji, rádi Vám názorně jejich využití předvedeme. Také na požádání sestavíme speciální a individuální fitness plán pro každého z Vás. Náš sport-bar je zásoben množstvím kvalitních energetických a nealkoholických nápojů, které Vám během pohybu přijdou jednoznačně vhod.

Fitness Praha Tiger Gym posilovna

Přímo v Praze 6 Vás uvítáme v Tiger Gym posilovně, kterou si můžete prostřednictvím našich webových stránek prohlédnout na kickbox-praha.cz, zde rovněž můžete nabrat další kontaktní a potřebné informace. Příjemným faktem pro Vás jistě bude zjištění, že úvodní hodina je zdarma a nabízíme možnost zakoupení permanentky, díky které se budete moci pohybovat na půdě fitness Praha neomezeně. Cvičení v Tiger Gym je vždy o krok napřed!