E liquid do elektronických cigaret

Máte ve svém okolí známého, který podlehl elektronickému kouření? Pak jistě oceníte náš tip na skvělý dárek pro všechny e-kuřáky. Je jím kapalina e-liquid, která slouží pro obnovení vlastností již použité náplně či cartomizeru elektronické cigarety, elektronické dýmky či elektronického doutníku.

Kapalina e liquid je důležitou součástí výbavy každého e-kuřáka. Při výběru konkrétního e-liquidu je třeba se rozhodnout, jakou příchuť byste chtěli vyzkoušet a také, jaké množství nikotinu má být v daném e-liquidu obsaženo.

Příchutě e liquidů

Na trhu se nejčastěji setkáte s e liquidy s tabákovou příchutí. Své oblíbence si však získaly i další příchutě jako např. Jablko, Menthol, Jahoda, Čokoláda či kávové příchutě.

V internetovém obchodě Cigarety-elektronicke.eu, který je specializovaný na elektronické cigarety a související příslušenství, můžete nakupovat e-liquidy různých příchutí s různým obsahem nikotinu v lahvičkách o objemu 25ml.

Clearomizery – další tip na dárek pro ekuřáka

Dalším vhodným doplňkem pro e-kuřáky jsou Clearomizery. Co si pod tímto pojmem představit? Clearomizer lze charakterizovat jako spojení klasické náplně (patrony) a Atomizeru v jeden celek. Výhodou je, že s každou náplní získáváte i nový Atomizer, který zajistí dostatečnou dýmavost e-cigarety.

Navštivte internetový obchod Cigarety-elektronicke.eu a vyberte si i Vy vhodný dárek pro své blízké či pro vlastní potřebu.