Dřevěné hračky

Dřevěné hračky mají dlouhou historii. V délce jejich používání se nemůžou rovnat ani hračky z jiných materiálů jako jsou plasty, či jiné materiály. Dřevěné hračky jsou navíc v poslední době stále oblíbenějšími.Může to být zapříčiněno jejich mnohdy pestrým designem, ale spíše svou vysokou životností.

Téměř každý z nás si po vyslovení dřevěné hračky, či dřevěná stavebnice ihned vybaví klasické dřevěné kostky s obrázky, ze kterých se navíc dají skládat obrázky. V dnešní době se ale stavebnice skládají z mnoha rozmanitějších tvarů kostek jako jsou kužely, hranoly, válce a nespočet jiných tvarů.

Naše už tak pestrá nabídka obsahuje i dřevěné puzzle pro nejmenší, se kterými si ovšem může vyhrát i celá rodina. Internetové hračkářství nabízí i motorické labyrinty, se kterými si dítě vyhraje a zároveň se i dokáže procvičit v trpělivosti a motorice.

Další hračkou, zejména pro děvčata, jsou navlékací korále různých velikostí. Dětské fantazii se meze nekladou a tak si vaše ratolest může udělat vlastní náhrdelník, či náramek. Velkou výhodou těchto korálů je obrovská pestrost jednotlivých dílků, které vaši holčičku jistě zaujmou na první pohled. Další hračkou, která procvičujě dětskou mysl je pestrobarevná mozaika, která obsahuje 44 dílků.

Stavebnicí Karla, nebo Michaela se myslí dřevěná stavebnice o 200 dílcích, ze které si děti mohou postavit co se jim zamane. V našem sortimentu je k nalezení i domino Rallye. Stavěním domina si dítě procvičuje svoji trpělivost a kreativitu. Domino má navíc 200 dílků takže výsledek může být krásný.

Internetové hračkářství nabízí i závěsné kolotoče nad postýlku s vaší ratolestí. Vzhledem ke svým pestrým barvám zaujme tento kolotoč každé dítě nízkého věku.

Obrovskou výhodou těchto dřevěných hraček je ochraný nátěr, který se samozřejmě zdravotně nezávadný.

www.mrakyhraček.cz