Darujte nevšední zážitky!

S blížícími se svátky se začínáme poohlížet po dárcích, které by našim blízkým pod vánočním stromečkem udělaly radost. V nepřeberné paletě dárků vynikají dárky v podobě zážitků. Netradiční adrenalinové zážitky, tematické kurzy, stejně jako zkrášlující rituály nebo nevšední relaxační aktivity najdete v rozsáhlé nabídce zážitků na serveru Zážitky.cz.

Mezi originálními zážitky nechybí pozoruhodné dárky, které představují příležitost setkat se s populárními osobnostmi, nazpívat vlastní CD nebo si na zkoušku vyzkoušet některá jinak nedostupná povolání.

Sleduje vaše maminka v televizi pořady o vaření? Co kdybyste ji věnovali zážitkový kurz s Filipem Sajlerem a Ondřejem Slaninou, známými z pořadu „Kluci v akci“?

Sní vaše setra o tom, že se stane modelkou? Umožněte jí nafocení vlastního kalendáře! Celý den se ji bude v ateliéru věnovat profesionální fotograf, vizážista a stylista. Z focení si odnese nezapomenutelné zážitky a nádherné fotky, které ji je budou připomínat celý život.

Co kdybyste svému příteli darovali den, který stráví jako ošetřovatel v ZOO? Nebo že byste mu poskytli možnost stát se na chvíli popelářem? Možná mu pak jeho práce, na kterou si tolik stěžuje, nebude připadat tak těžká. Darovat mu však můžete také projížďku ve sportovním člunu. Nebo bude lepší zkusit si řízení bojového tanku? Co takhle rallye v dakarské tatře? Že by jízda v Lamborghini Gallardo? Možnosti jsou téměř neomezené…

Na serveru Zážitky.cz najdete unikátní vánoční dárky pro každého a každou příležitost. Obdarovaný si sám domluví termín konání svého zážitku, ať již bude mít jakoukoli podobu. Darovaný zážitek navíc může bez problémů vyměnit za jiný ze serveru Zážitky.cz.

Zážitky ze serveru Zážitky.cz navíc získáte v luxusní dárkové krabičce. Již dárková krabička je spolu s dárkovým certifikátem sama o sobě krásným dárkem. Co teprve zážitek, který přináší!